Postapokaliptyczne fantasy nastawione na akcję. Komiks dla ludzi cierpliwych z racji powolnego rozwoju fabuły.

Archiwum komiksu (od najstarszego)

poniedziałek, 24 listopada 2008

Rozdział II – 32


Niby krótki, niby 3 kadry, a powstawał jednak zadziwiająco długo. Zapraszam.

Z innych ciekawostek, polecam książkę Eugeniusza Dębskiego „Tamta strona świata”. Naprawdę lubię takie opowiadania o detektywach z papierosem w gębie, kapeluszem na głowie, wielką spluwą pod płaszczem i cynicznym tekstem na każdą okazję. A jak jeszcze akcja dzieje się w przyszłości to już ogólnie bajer ;) Książkę dobrze się czyta, zwroty akcji są, akcja, romans i ratowanie świata. Czego chcieć więcej? ;) Książka dostaje Znak Jakości Fornala i leży w najbliższym Empiku.

4 komentarze:

Jachuu pisze...

Nieźle, Nieźle, czytam komiks niemal od początku i widze że coraz lepiej idzie... a i momentami trzyma nieźle w napięciu :)
Oby tak dalej!

Anonimowy pisze...

to chyba nie Stary sie wreszcie ruszył?

LiX3 pisze...

Chwilę nie czytałem, ale to może i lepiej, bo mogłem przeczytać więcej na jedną stronę. Poza tym nieźle Ci idzie, trzymasz dobrą formę, a i ten nagły zwrot sytuacji (nawet nie wiem czy to główny bohater zaskoczył Łysego czy jeszcze ktoś inny). Przypomina mi to trochę zakończenia w Bleach. Takie nagłe i nieoczekiwane ataki ... szczerze to tak trzymaj :P

PS: Więc Laminator przestał istnieć ? Szkoda, niezłe polewki miałem z niektórych odcinków ;)

AVF pisze...

Lamin nie żyje, ale przy okazji Quidquid na stronie znajdzie się miejsce na archiwum laminatorowe. Przynajmniej taki jest plan ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.

    Subscribe via email

    Enter your email address:

    Delivered by FeedBurner